KONST / Litografier / Litografi 13475293
nr 1347 5293
Charlotte Enström
(f. 1968), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 31/90. Motivet: 60x87 cm
Charlotte Enström, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:24:02
14/9 18:06:50
Charlotte Enström
Läs mer om Charlotte Enström